Book Tour z Aremilem

Cześć kochani!

Ta strona będzie mi służyła do dodawania informacji o Book Tourze! Znajdziecie tu listę uczestników i informacje o przewidywanych terminach przybycia do Was Aremilu!


Lista osób zgłoszonych: 
  1. Beata
  2. EwaZe
  3. Monia Zielona
  4. SylwiaAnna
  5. Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska
  6. Maveric Wśród Książek
  7. Magdalena Moruś
  8. Junona

(pogrubione nicki/imiona i nazwiska to osoby, które potwierdziły chęć udziału poprzez wysłanie mi maila/wiadomości prywatnej ze swoim adresem korespondencyjnym)

Proszę o przesłanie adresów, które posłużą za potwierdzenie Waszego uczestnictwa! Adres możecie mi wysłać na maila alexa25700@gmail.com lub na priv Lexi D. Zawsze odpowiadam na wiadomości, dlatego jeśli nie dostaniecie odpowiedzi, to prawdopodobnie wiadomość nie dotarła! W takiej sytuacji SPRAWDŹCIE czy mail został przepisany poprawnie!

Jeżeli ktoś jeszcze chce się dopisać do zabawy, to zgłoszenia są do 16 września (przesłane w terminie późniejszym będą rozpatrywane o ile książka cały czas będzie wędrować!)

Informacje o warunkach zabawy znajdują się w poście, pod którym możecie zostawiać Zgłoszenia.

Dopiero gdy będę mieć POTWIERDZENIE od 6 osób o uczestnictwie, książka ruszy! Dlatego proszę Was o kontakt jak najszybciej, dzięki temu książka trafi w Wasze ręce wcześniej!

Do przeczytania!
Pozdrawiam!
Lexi D.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!