Współpraca

Chętnie nawiążę nowe współprace z wydawnictwami, autorami oraz blogerami, zainteresowanych zapraszam do pisania maili na adres: alexa25700@gmail.com

Ze względu na moją naukę, na recenzję zastrzegam sobie do 3 miesięcy od uzyskania egzemplarza. Wyjątki stanowią:
a) egzemplarze przedpremierowe: recenzja pojawi się najpóźniej w dniu premiery, chyba że inaczej zostaną ustalone warunki
b) egzemplarze otrzymane w czasie od 15. czerwca do sierpnia, kiedy mam wakacje, wtedy recenzja pojawia się najpóźniej w ciągu 1 miesiąca.
W jakiej kolejności czytam otrzymane powieści:
1. Egzemplarze przedpremierowe
1.1. gdy czasu jest mniej niż 3 tygodnie
1.2. więcej niż 3 tygodnie przed premierą
2. Pozostałe egzemplarze recenzenckie, w pierwszej kolejności wcześniej otrzymane egzemplarze

Wydawnictwa, które mi zaufały:
http://czwartastrona.pl/

http://www.znak.com.pl/
Współpracuję także z portalem:
http://www.szczecinczyta.pl/

Dzięki któremu nawiązałam współpracę z tymi wydawnictwami:

http://wydawnictwo-jaguar.pl/
http://novaeres.pl/

 Miałam także przyjemność współpracować z autorami książek:Zachęcam również blogerów do nawiązywania ze mną współpracy polegającej na wzajemnej pomocy, m. in. szczere opinie, staram się często zaglądać na blogi takich blogerów oraz oczywiście możecie liczyć na nominacje do tagów ;)
Blogerzy, z którymi współpracuję:

Niebieskie Iskry
Jest to blog recenzencki, na którym autorka pisze swoje opinie na temat książek różnych gatunków. Blue Spark wyraża opinię pozytywną, jak i negatywną na temat książek. Szuka pozytywów, jakie mogłyby zainteresować każdego czytelnika.

Jest to blog recenzencki i nie tylko. Autorka pisze o swoich spotkaniach z książkami i prezentuje ich dobre, jak i złe strony. Nie przedstawia suchych faktów - można tam znaleźć opis książki, opinię, jak i krótkie informacje o autorze.

Patricia Cooper - zwykła dziewczyna, bez przyjaciół, obiekt docinek za sprawą jednego incydentu. Zdaje jej się, że wszystko zaczyna się jej układać na nowo, ma chłopaka i dwoje wiernych przyjaciół, ale nic co dobre, nie trwa wiecznie... Co ma zrobić, gdy istoty, o których istnieniu nawet nie miała pojęcia wtargną na jej życie? - dowiedz się czytając jej historię.

Magdoszopedia
Szukasz opinii o jakiejś książce lub filmie, ale zwyczajne recenzje Cię nudzą? 
Wchodząc na tego bloga dobrze trafisz!
Lena Magdosz też nie lubi poważnych wypowiedzi, więc jej nie-recenzje stara się pisać w przystępny dla każdego czytelnika sposób. Ułatwia to fakt, że jej opinie są dzielone na kilka części, spośród których, to Ty, czytelnik, szukasz najbardziej ciekawiących Cię informacji.
Autorka nie ma zamiaru pisać samych pozytywnych opinii. Kłamstwo jest złe, więc nie wykorzysta go tylko po to, by recenzje dobrze wyglądały.

Jest też możliwość dołączenia do projektu, którego jestem organizatorką. Projekt nazywa się Blogowanie na 100%! I ma na celu wspomaganie uczestniczących w nim blogerów. W ramach projektu piszemy wspólnie różne posty, które zobaczyć możecie co 2-4 miesiące.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!