Współpraca

Gdyby jakiś bloger był zainteresowany współpracą polegającą na wzajemnym nagłośnieniu swoich blogów to proszę, niech skomentuje w tym miejscu, niech poda maila. Wtedy wyślę wiadomość z zasadami takiej współpracy.

Niebieskie Iskry
Jest to blog recenzencki, na którym autorka pisze swoje opinie na temat książek różnych gatunków. Blue Spark wyraża opinię pozytywną, jak i negatywną na temat książek. Szuka pozytywów, jakie mogłyby zainteresować każdego czytelnika.

Jest to blog recenzencki i nie tylko. Autorka pisze o swoich spotkaniach z książkami i prezentuje ich dobre, jak i złe strony. Nie przedstawia suchych faktów - można tam znaleźć opis książki, opinię, jak i krótkie informacje o autorze.

Patricia Cooper - zwykła dziewczyna, bez przyjaciół, obiekt docinek za sprawą jednego incydentu. Zdaje jej się, że wszystko zaczyna się jej układać na nowo, ma chłopaka i dwoje wiernych przyjaciół, ale nic co dobre, nie trwa wiecznie... Co ma zrobić, gdy istoty, o których istnieniu nawet nie miała pojęcia wtargną na jej życie? - dowiedz się czytając jej historię.

Magdoszopedia
Szukasz opinii o jakiejś książce lub filmie, ale zwyczajne recenzje Cię nudzą? 
Wchodząc na tego bloga dobrze trafisz!
Lena Magdosz też nie lubi poważnych wypowiedzi, więc jej nie-recenzje stara się pisać w przystępny dla każdego czytelnika sposób. Ułatwia to fakt, że jej opinie są dzielone na kilka części, spośród których, to Ty, czytelnik, szukasz najbardziej ciekawiących Cię informacji.
Autorka nie ma zamiaru pisać samych pozytywnych opinii. Kłamstwo jest złe, więc nie wykorzysta go tylko po to, by recenzje dobrze wyglądały.

Do tej pory współprace nawiązałam z wydawnictwami:


Współpracuję także z portalem:
http://www.szczecinczyta.pl/

Dzięki któremu nawiązałam współpracę z tymi wydawnictwami:


http://wydawnictwo-jaguar.pl/
http://novaeres.pl/

Chętnie nawiążę inne współprace, wszelkie oferty rozważę, w celu kontaktu proszę pisać na maila: alexa25700@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!