środa, 24 lipca 2019

Zgłoś się już dzisiaj do Book Toura z Aremilem!

Cześć kochani!

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź pierwszego Book Toura organizowanego przez Dobrą Córkę Zła! Mam nadzieję, że się Wam spodoba!


Wraz z Alicją Makowską zdecydowałyśmy się zorganizować dla Was Book Tour z jej książką "Aremil Iluzjonistów. Wschodnie Rubieże"! Pisałam o niej tu. Uwaga! Opis z lubimyczytać może trochę mylić, dlatego po opis fabuły lepiej sięgać do recenzji.

REGULAMIN
1. Book Tour organizuje Dobra córka Zła oraz Alicja Makowska.
2. Osoba otrzymująca książkę wpisuje się w miejscu do tego przeznaczonym – imieniem /nickiem + adresem bloga lub nazwą profilu bookstagrama.
3. Każda osoba ma:
– 14 dni od otrzymania przesyłki na przeczytanie książki i zrobienie zdjęcia, jeżeli posiada konto na instagramie (należy także oznaczyć mnie @lexi_dcz oraz autorkę @aremililuzjonistow),
– najpóźniej 14. dnia nadać przesyłkę do kolejnej osoby,
–  21 dni na publikację recenzji (co najmniej na lubimyczytać, jednak im więcej mediów tym lepiej. Jak możecie zauważyć, macie jeden tydzień więcej na napisanie recenzji).
4. W celu przekazania książki dalej, będę kontaktować się osobiście. Ewentualnie, jeśli przeczytasz książkę szybciej – zgłoś się do mnie.
5. Książka ma być wysłana LISTEM POLECONYM, który można monitorować. Proszę też o wysłanie do mnie numeru nadania. Będę pewna, że książka jest dalej w obiegu i będę mogła mieć pewność, że Book Tour przebiega zgodnie z planem.
OSOBA, KTÓRA WYŚLE PRZESYŁKĘ LISTEM ZWYKŁYM BIERZE NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ I W RAZIE ZAGINIĘCIA PACZKI, ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO ZAKUPIENIA KSIĄŻKI.
6. Miło będzie, jeśli dorzucisz coś od siebie dla osoby, do której wysyłasz książkę. Może to być np. zakładka czy coś słodkiego – lepiej jednak unikać czekolady, gdyż może się roztopić w drodze. Taki mały gest z pewnością wywoła uśmiech na twarzy u osoby, która otrzyma od Was książkę.
7. Będzie również miło, jeśli na swoich mediach społecznościowych wspomnicie o tej akcji. Miło będzie też z Waszej strony, jeżeli zaobserwujecie mojego bloga oraz moje i autorki konto na instagramie (@lexi_dcz i @aremililuzjonistow), a także polubicie nasze profile na Facebooku: Lexi D. i Aremil Iluzjonistów.
8. Proszę przemyśleć udział w Book Tourze, gdyż nie chcę mieć nieprzyjemności związanych z ewentualnym dojściem niechcianej przesyłki.
9. Proszę dbać o książkę! Pamiętaj: do przesyłki oprócz książki zawsze dołączaj mapkę oraz regulamin.
10. Miłego czytania, po przeczytaniu oczywiście podeślijcie do mnie linki, a w razie problemów piszcie do mnie wiadomości.

Polityka prywatności 
Udział w Book Tourze organizowanym przez stronę Dobra córka zła wiąże się jednoznacznie z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane podczas trwania Book Toura są przetwarzane wyłącznie w celach przekazania książki dalej przez uczestników Book Toura.

Oświadczenie:
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Dobra córka zła oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Aby się zgłosić na Book Toura należy napisać pod tym postem komentarz, że chcecie wziąć w nim udział. Następnie napiszcie do mnie na maila (alexa25700@gmail.com) wiadomość, w której zawrzecie takie informacje:
Temat: Book Tour z Aremilem
Treść wiadomości:
Imię i Nazwisko:
Adres zamieszkania:
Linki do stron:
Oświadczenie dot. polityki prywatności:

Zgłoszenia przyjmuję do 25 sierpnia

Od kolejności zgłoszeń zależy kolejność wysyłki. Prawdopodobnie wysyłka książki zacznie się jeszcze w trakcie zapisów. Jeżeli ktoś dotrze do postu PO 25 SIERPNIA zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie (do czasu aż książka będzie w obiegu).

Czasami wypadają nam czynniki losowe, które mogą Was opóźniać w czytaniu lub całkowicie Wam to uniemożliwić. Proszę mi dać znać o takich wypadkach - dogadamy się. Ważne, żeby zrobić to jak najszybciej, żeby książka nie trafiła do osoby, która z niej zrezygnuje.

W przypadku pytań, proszę do mnie pisać śmiało. Na pewno odpowiem! ;)

Ważne! By wziąć udział w Book Tourze nie trzeba być blogerem. Wystarczy chęć przeczytania książki i napisanie swojej opinii na lubimyczytać. Aktywność na blogu lub instagramie będzie dodatkowym atutem!

Do przeczytania!
Pozdrawiam!
Lexi D.

4 komentarze:

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!