piątek, 9 sierpnia 2019

Wygraj „Nawet o tym nie myśl”!

Cześć kochani!

Ostatnio pisałam Wam o moich ogromnych zakupach, w ramach których nabyłam dla Was kilka książek. A dzisiaj przyszedł czas na pierwszy konkurs! Jak wygrać egzemplarz „Nawet o tym nie myśl”? Czytajcie dalej! 

O książce „Nawet o tym nie myśl” pisałam już kiedyś na blogu. Była to dla mnie przyjemna lektura, dlatego pomyślałam, że i komuś z Was może się ona spodobać.

Co należy zrobić, by wygrać swój egzemplarz?
1. Napisz w komentarzu, czy chciałbyś/chciałabyś czytać innym w myślach i uzasadnij!
Najciekawsza odpowiedź wygra!
2. Bądź publicznym obserwatorem mojego bloga (jeżeli zaobserwujesz mnie na czas konkursu, a później przestaniesz to robić, zostaniesz wykluczony z możliwości brania udziału w innych konkursach na tym blogu).
3. Miło będzie, jeżeli zaobserwujesz mnie na instagramie oraz polubisz na facebooku (nie jest to warunek konieczny). Miło mi też będzie, jeśli udostępnisz banner konkursowy.
Na zgłoszenia macie czas do 24 sierpnia! Wyniki pojawią się w komentarzu pod tym postem w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu!

Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Obserwuję jako:
Odpowiedź:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wytypowania zwycięzcy konkursu.

Regulamin:
1. Konkurs trwa od 9 sierpnia do 24 sierpnia 2018 roku do godziny 23:59.
2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie obserwatorzy bloga Dobra córka zła poprzez zgłoszenie się zgodne z opisem w poście.

3. Organizatorem i sponsorem konkursu jest Lexi D., autorka bloga Dobra córka zła.
4. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu i ogłoszony w komentarzu pod tym postem. Informacja o wynikach pojawi się na fanpage'u.
5. Na adres zwycięzcy organizator czeka 4 dni od ogłoszenia wyników. Po tym terminie zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie przesyłki.
7. 
Nagroda przesyłana jest Pocztą Polską przez organizatora wyłącznie na terenie Polski.
8. Jedna osoba może brać udział w danym konkursie tylko raz.
9.Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
10. Żeby konkurs się odbył, musi się zgłosić minimum 6 osób.

11. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest napisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Powodzenia kochani! <3

Mam nadzieję, że podoba Wam się taki mój mały sposób na świętowanie tego, że niedawno na liczniku wybiło ponad 70 tysięcy!

Do przeczytania!
Pozdrawiam!
Lexi D.

3 komentarze:

 1. Gratuluję 70 000 ze światłem i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom zabawy. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Gosia
  Odpowiedź: Oczywiście, że bym chciała! Nie ukrywam, że niejednokrotnie zastanawiam się, co on czy ona myśli! Znałabym opinię mojego męża na każdy temat, nie musiałabym się tego wszystkiego domyślać i części sama sobie dopisywać :), co zdecydowanie ułatwiłoby nasze relacje :)
  Nigdy nie zawiodłabym swojego szefa, bo przecież znając jego myśli mogłabym być przygotowana każdą ewentualną sytuację! Moja mama zawsze, w niewyjaśniony sposób, miałaby spełniane swoje marzenia. Mogłabym przewidzieć jej marzenia i nie kupować kolejnego nietrafionego prezentu, albo pozwolić jej odpocząć, gdyby tego potrzebowała, czy daj jej zajęcie choćby w postaci wnuków, gdyby potrzebowała zająć czymś swój umysł!
  Umiejętność takiego czytania innym w myślach zdecydowanie mogłaby w życiu wiele ułatwić, pozwoliłaby na uniknięcie wielu nieporozumień i sprawiła, że życie stałoby się o wiele łatwiejsze!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wytypowania zwycięzcy konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Karolina/bruce
  Odpowiedź: Chciałabym mieć taką możliwość, ponieważ uważam, że każdy ma ukryte zdolności swojej przebogatej podświadomości (często oczywiście nie zdając sobie z tego sprawy), ma pewne niejasne wizje, wspomnienia snów czy deja vu, dzięki którym może przewidzieć pewne zdarzenia, a dzięki temu z kolei - ustrzec przed nimi (jeśli jest taka konieczność, bo są to np. wydarzenia nieszczęśliwe) siebie lub innych. Nie mam tu na myśli tylko ludzi, będących jasnowidzami, ale każdego człowieka. Dzięki poznaniu jego myśli można również - moim zdaniem - uchronić innych ludzi przed wieloma nieszczęściami, ponieważ w psychice wielu osób dochodzi czasem do błędnej interpretacji zdarzeń i zjawisk, w związku z czym krzywdzą one potem swych najbliższych (mam np. skojarzenie z niedawnym, znanym z TV, nieszczęściem małego Dawidka, porwanego i potem prawdopodobnie zabitego przez swego ojca) - dzięki poznaniu myśli innych można takich tragicznych zdarzeń uniknąć - jestem o tym przekonana.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wytypowania zwycięzcy konkursu.

  OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!