czwartek, 5 października 2017

„Kroniki Jaaru. Czarny Amulet” - zapowiedź!

Czwarta Strona zdecydowała się tej jesieni zalać czytelników morzem książek! Tym razem nadszedł czas na Kroniki Jaaru! A dokładniej - tom drugi!


Data premiery:

11. października 2017 roku


Wydawnictwo:

Czwarta Strona


Przedsprzedaż
Opis:
Odkąd Kate poznała tajemniczy Jaar, jej życie uległo całkowitej zmianie. Nie jest już zwykłą nastolatką, a początkującą czarownicą.
Po tym, jak otrzymuje od swojej nauczycielki zaczarowany amulet, po raz pierwszy wybiera się na magiczne wakacje, gdzie poznaje inne młode wiedźmy. Szybko okazuje się jednak, że oprócz nowych przyjaciół zyska „magicznego prześladowcę”, który nawiedza jej sny. Wraz z ferem Fionem spróbują odkryć, o kogo może chodzić. Podejrzenia mogą paść na każdego, z kim Kate miała do tej pory kontakt, a lista potencjalnych prześladowców się wydłuża. W dodatku w tym samym miejscu na wakacjach ląduje także Jonathan, szkolna miłość Kate...
Świat ludzi i Jaar, niegdyś rozdzielone, na nowo zaczynają szukać połączeń. Co kryje w sobie tajemnicze miasteczko wiedźm? Kim tak naprawdę są nowi przyjaciele Kate? I jaki sekret, dotyczący swego zmarłego ojca, pozna Jonathan?
Jestem właśnie w trakcie czytania pierwszego tomu i jestem naprawdę oczarowana! Historia zapowiada się niezwykle ciekawie i bardzo się cieszę, że już niedługo będzie premiera drugiego tomu, gdyż powrót do tej historii z pewnością będzie magiczny!

Po raz kolejny będę rozpływać się nad okładkami książek Czwartej Strony! Jak na razie dostałam już pocztówkę z motywem tej książki i jeżeli okładka będzie co najmniej na tym samym poziomie co pocztówka to wierzcie mi - nie będziecie mogli oderwać wzroku!

A zaklęcie na wyczarowanie tej powieści jest boskie!

Czary mary książkę chcę,
Czwarta Strona wzywam Cię!
Czarny amulet jest moim marzeniem,
rzucam zaklęcie z żywiołów tchnieniem.
Przyzywam bookstagramowe czeluści,
Niech Czarny Amulet na półce zagości!

Czytaliście już może pierwszy tom? A może macie dopiero w planach? Dajcie znać w komentarzach! ;)

Kochani przypominam o konkursie, który trwa teraz na blogu ;)  Można w nim wygrać powieść, której jestem ambasadorką!

Pozdrawiam!
Lexi D.

1 komentarz:

  1. Czytałam pierwszy tom, który tak średnio mi się spodobał, ale dam szansę temu, bo liczę, że będzie lepszy :)

    Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
    Szelest Stron

    OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!