poniedziałek, 30 października 2017

„Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie” - zapowiedź!

Cześć kochani! Zapraszam Was do przeczytania kolejnej zapowiedzi na moim blogu! Tym razem przyszedł czas na „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie”!

Data premiery: 

8. listopada 2017 roku

 

Wydawnictwo:

 Znak Literanova

Przedsprzedaż
Opis:
Wszystko da się wyjaśnić. Zapisać w liczbach i równaniach. Życiem rządzą prawdopodobieństwo, logika i udowadnialne twierdzenia. Przynajmniej jemu, naukowcowi, tak się wydawało, dopóki nie spędził wielu miesięcy w klinice w Amsterdamie i nie otarł się o śmierć, co całkowicie zburzyło konstrukcję jego świata.
Były przy nim w chwili największej tragedii, mimo że je zawiódł, skrzywdził, zdradzał, upokorzył. Dlaczego? Wszystkie jego kobiety.
Milena, niesforna, uderzająco piękna i wyuzdana femme fatale. Daria, jego była studentka, „kruche, naiwne dziewczę w wieku jego córki”, o oczach jak niezapominajki. Tajemnicza Ludmiła, z którą rzekomo łączył go tylko seks. Natalia, fascynująca, bezpruderyjna artystka, niezastąpiona partnerka do filozoficznych dysput. Justyna - miała być jedynie lekiem na jego depresję po rozstaniu z żoną. Ewa, tak samo charyzmatyczna, jak eteryczna, zachwycająco mądra nauczycielka, która na nowo buduje jego świat...
Kim był dla nich? Kim one były dla niego? Której był coś winien, której kiedyś podarował za mało, a która była mu wdzięczna?
***
Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie to najbardziej przejmująca i osobista powieść Janusza L. Wiśniewskiego. Hołd złożony kobiecości i hymn pochwalny ku czci miłości, która bywa potężna jak śmierć. Dlatego warto dla niej żyć.Przyznam, że do tej pozycji przyciągnęły mnie wspomniane na samym początku liczby (ach, to życie mat-jęza...), a dalszy opis tylko pogłębiał moją ciekawość. Choć najczęściej sięgam po powieści fantastyczne, to chętnie zrobię sobie przerwę na przeczytanie czegoś obyczajowego :)

Kochani, jeśli jesteście zainteresowani powieścią, to zapraszam Was do udziału w wydarzeniu na facebooku, tam możecie znaleźć kilka ciekawych cytatów z różnych powieści autora, a także kilka informacji o nim (jak np. to, że napisał do tej pory 43 książki!!!).

No to przyznajcie się - chcecie przeczytać, czy nie przekonuje Was opis? Chętnie przeczytam Wasze komentarze! <3

Pozdrawiam!
 Lexi D.
4 komentarze:

 1. Skoro jest to najbardziej osobistą książka autora, chętnie po nią sięgnę. Wzbudza moja ciekawość.:)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się nie mogę doczekać, aż wreszcie wszyscy będziemy mogli sobie wyrobić opinie :)

   Usuń
 2. Mnie liczby również zachęcają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? To słowo niesie ze sobą jakąś moc, że aż chce się wiedzieć, o czym będzie powieść :D

   Usuń

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!