piątek, 5 stycznia 2018

Zanim pogodzimy się z nowym, podsumujmy 2017 rok!

Cześć kochani!

Naprawdę mamy już 2018 rok! Mam wrażenie, jakbym dopiero witała 2017 a już go muszę żegnać :'(

Jak co roku 5 stycznia przyszedł czas na małe podsumowanie... Statystyk i takich tam ;) Zapraszam! <3W 2017 roku na blogu pojawiło się 71 postów (czyli 5 mniej niż w 2016, a to zostało spowodowane moimi problemami w ostatnich miesiącach :<)

Najczęściej wyświetlanym postem był konkurs na zadanie autorkom Klątwy Przeznaczenia najlepszego pytania, co było wyświetlane łącznie 596 razy, a zaraz za nim (bo z 588 wyświetleniami) był post Dlaczego nie warto ściągać e-booków?

Najczęściej komentowanym postem było podsumowanie mojej 3-letniej działalności na blogu! Pod tym wpisem jest 20 komentarzy! Dziękuję <3

W 2015 roku kończyłam z 7036 wyświetleniami. W 2016 z 26768 wyświetleniami. A teraz? 47508! Czyli z roku na rok coraz lepiej! ;)

W tym roku do obserwatorów mojego bloga dołączyło bardzo wiele osób. Z marzenia o 50 obserwatorach (które jeszcze znajdowało się w sferze marzeń do połowy lipca), nagle ta liczba przekroczyła 100! Mam nadzieję, że nowi czytelnicy się nie zawiodą i że będą dochodzić kolejni!

2017 rok był dla mnie bardzo ważny, ze względu na zawierane współprace. Choć pierwsze książki do recenzji dostałam już w grudniu 2016 roku, to w 2017 zaczęłam intensywnie rozwijać się w tym kierunku.
W tym roku miałam też przyjemność zostać ambasadorką i patronką 2 powieści (jedna z nich już w tym miesiącu doczeka się premiery!!!).
W 2017 roku założyłam blogowego Bookstagrama, na którego serdecznie Was zapraszam! <3


W najbliższym czasie spodziewajcie się kilku recenzji ;) Mam nadzieję, że wpadniecie je przeczytać! <3

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tym postem ;)
Do przeczytania wkrótce!

Pozdrawiam!
Lexi D.

4 komentarze:

 1. Świetne podsumowanie, życzę Ci dalszych sukcesów życiowych i w prowadzeniu bloga :)

  luxwell99.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby tak dalej! en rok dopiero przed nami, więc życzę wielu nowych czytelników, mnóstwa wyświetleń, komentarzy oraz ciekawych książek do recenzowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :D
  My jeszcze raczkujemy, ale się staramy :)


  Pozdrawiam jeżowo
  Nikodem z https://zaczytanejeze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, że blog się rozwija. Ja nie wiem jak to działa,ale w porównaniu z innymi zawsze mam (patrząc na staż bloga) więcej obserwatorów, ale mniej wyświetleń. Zazwyczaj najpierw zdobywa się odsłony, ale ja to w ogóle ewenement jestem.
  xoxo
  L. (https://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!