niedziela, 22 października 2017

„Król Kier” - zapowiedź! + wyniki konkursu

Czwarta Strona zdecydowanie kocha swoich czytelników! Już niedługo w księgarniach pojawi się powieść Aleksandry Polak!

Data premiery:

25. października 2017 roku

 

Wydawnictwo: Czwarta Strona


Sprzedaż


Opis:


Demony atakują waszą duszę, niszczą was od wewnątrz. Budują w ludziach zło i tak zakorzeniają się w świecie. Im więcej w ludziach ciemności, tym ciemniejszy robi się świat. Im bardziej się im poddajecie, tym są silniejsze. Pokonać je można tylko swoją własną światłością. Sercem.Hmm, czyżby kolejne nawiązanie do „Alicji w Krainie Czarów”? Jeżeli tak, to jestem gotowa! Po „Alicji w Krainie Zombi” pokochałam nawiązanie do powieści Lewisa Carrola i chętnie poznam tę historię!

Jeżeli uważacie, że okładka powieści na zdjęciu wygląda cudownie, to poczekajcie, aż zobaczycie ją na żywo! Bardzo lubię, gdy okładka pod wpływem zmiany światła inaczej się prezentuje i nie inaczej jest z tą powieścią!

Swoją drogą - król kier? Moją ulubioną grą karcianą jest Tysiąc, a Ci którzy znają zasady, wiedzą, że wraz z królową kier mają bardzo dużą wartość. Zobaczymy, czy i ta powieść tyle wniesie :)

Powieść już jest u mnie, więc na pewno niedługo zacznę ją czytać (jednak będzie to pewnie po dość długim okresie czasu, bo mam teraz dużo nauki i czytania związanych z olimpiadą, a stosik od Czwartej Strony cały czas rośnie, więc w pierwszej kolejności nadrobię wszystko co dostałam od początku września).

Dajcie mi znać, czy zamierzacie przeczytać tę powieść! A może już czeka u Was na półce? Czekam na Wasze komentarze!A teraz czas na informację na którą pewnie część z Was czeka. Kto wygrał konkurs?
Wybór był bardzo trudny. Każda z odpowiedzi była na swój sposób kreatywna i ciekawa. Wierszyki - lubię :) Klasyczne odpowiedzi - także. Niestety zwycięzcę mogę wybrać tylko jednego :<
Po długich rozważaniach, trwających od zakończenia konkursu, zdecydowałam, że zwyciężczynią będzie...
Edyta Chmura!
Zwyciężczyni gratuluję i proszę o przesłanie adresu korespondencyjnego wraz z numerem telefonu (dane te są potrzebne dla kuriera) na maila: alexa25700@gmail.com do piątku 27 października (w innym wypadku będę zmuszona wybrać inną osobę).

Za możliwość organizacji konkursu serdecznie dziękuję 
wydawnictwu OMG Books <3

Pozdrawiam!
Lexi D.

4 komentarze:

 1. Zapowiedz nie dla mnie niestety.:) Zwyciężczyni gratuluję.:)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję pięknie :) Bardzo się cieszę :) Już piszę maila.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem w trakcie czytania i powiem szczerze, że nie wiem co o tej pozycji myśleć :/

  OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!