poniedziałek, 12 grudnia 2016

Christmas is coming BOOK TAG

Cześć wszystkim! Ostatnio na facebooku zapowiedziałam Wam, że na blogu będą pojawiać się posty w ramach BLOGMAS. Będzie to wyglądało tak, że codziennie (poza wtorkami) do 25 grudnia będą się pojawiać posty o różnej tematyce. Oczywiście ten okres zacznę tagiem książkowy  - CHRISTMAS IS COMING BOOK TAG. Nie przedłużam, tylko zapraszam do czytania ;)

Śnieg, czyli książka, którą pokochałeś, ale potem jednak nie dokończyłeś.

Niestety jest taka książka - "Lekcje z pingwinem" Toma Michelle'a. Muszę to wreszcie skończyć!


Bałwan, czyli książka, którą może przeczytać cała rodzina.

To żeby nie było, że każdy mówi "Harry Potter"... W tym miejscu doskonale przypasuje "Dawca"  Lois Lowry. Przyjemna książka i uniwersalna.


Święta, czyli książka, która sprawia, że jesteś szczęśliwy.

Od czego by tu zacząć... tutaj mogłabym wymieniać wszystkie książki napisane przez Richelle Mead i Katarzynę Berenikę Miszczuk. A więc ograniczę się tylko do "Akademii Wampirów" i "Drugiej szansy" :)


Mikołaj, czyli książka, którą chciałbyś dostać pod choinkę.

O tym jeszcze trochę później będzie, ale bardzo, bardzo, ale to bardzo chciałabym przeczytać "Waleczną czarownicę" Danielle L. Jensen, która niestety doczeka się premiery dopiero w styczniu :< Z takich co już są, to choćby "Przebudzona o świcie" C. C. Hunter.


Śnieżka, czyli książka, która złamała ci serce.

Żeby była tylko jedna... "Silver. Druga księga snów" ostatnio złamała mi serce... Od pewnego momentu moje biedne serduszko pękało po kolejnych słowach i wydarzeniach... Ale nie powiem Wam o co chodzi, bo przecież nie wypada spoilerować, zwłaszcza przed świętami!


Sanki, czyli książka, którą kochacie ponad wszystko.


Żeby się nie powtarzać, to oczywiście "Cześć, księżniczko" Blue Jeansa. Kocham, kocham i jeszcze raz KOCHAM!


Mróz, czyli książka, którą cię zawiodła.

Do takich książek należy "Wszechświat kontra Alex Woods". Ludzie się nią zachwycali, to przeczytałam. Znudziłam się, czytając to. A gdy ktoś mi próbował  wmówić, że to fajna pozycja, to argumenty mnie nie przekonały.Tym razem do wykonania tagu nominuję jedynie Lenę Magdosz (która NA PEWNO to teraz czyta). Miłego robienia tagu! ;)

To na tyle z tego postu. Kolejny BLOGMASOWY post już w środę i będzie to... kolejny rozdział.  A co w czwartek, to dowiecie się w środę. ;) 
Do zobaczenia (przeczytania) wkrótce! :D
Lexi D.

4 komentarze:

 1. Och, oczywiście, że czytam ^^ Zawsze czytam, nawet jeśli nie komentuję ;) Dzięki za nominację. Tag trudny, aczkolwiek już nie mogę się doczekać, kiedy go zrobię :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudny, nie trudny, ty na pewno dasz sobie radę! ;)

   Usuń
 2. Silver druga księga snów łamie serce? Czytałam tę książkę całkiem niedawno i ona nie mam tam momentu załamania :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyraźniej musi to być tylko moja przypadłość :/ Ostatnio coś za bardzo się emocjonuję książkami, to pewnie dlatego ;)

   Usuń

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!