wtorek, 25 lipca 2017

„Aremil Iluzjonistów. Uwikłani” - zapowiedź!

Pamiętacie, jak jakiś czas temu pojawiła się na blogu recenzja „Aremil Iluzjonistów. Wschodnie rubieże”?  Dla fanów powieści mam dobrą wiadomość! Wkrótce pojawi się drugi tom!
A jeżeli jeszcze nie jesteście fanami, to czym prędzej zaopatrzcie się w pierwszy tom, bo seria jest wciągająca!

Trochę o trylogii: Jak możecie zauważyć na okładce drugiego tomu znajduje się napis „prequel”. Dlaczego? Otóż autorka wymyślając całą serię zdecydowała, że każda historia będzie opowiadać o czym innym, a wspólny będzie tylko świat. Drugi tom, sądząc po opisie, przedstawi nam przyczyny pewnych zachowań Luv, które obserwujemy w pierwszym tomie. Jednym z założeń trylogii jest to, że możemy sięgnąć po którąkolwiek z powieści niezależnie od kolejności wydawania, dlatego nie bójcie się najpierw sięgnąć po „Uwikłanych” ;)

Opis: Najważniejszy w życiu iluzjonisty egzamin zbliża się wielkimi krokami, jednak udział w nim nie przynosi Luv Incerno upragnionej wolności. Na terenie poligonu dochodzi do tragedii, w wyniku której życie traci jedna z uczestniczek. Jej sprawca zjawia się tam, by złożyć Luv przerażającą propozycję. Czas do namysłu szybko się kończy, a słowo nowego mocodawcy jest ostateczne. Wojna lub imię zdrajcy.

Okładka: CZY WY WIDZICIE TĘ OKŁADKĘ?! Podoba mi się. Serio. Okładka pierwszego tomu była tajemnicza, mroczna i trochę przerażająca. Drugi tom aż przyciąga wzrok i nie mogę przestać jej oglądać. Co dopiero będzie w trakcie czytania? xD

Premiera: Termin nie został jeszcze ustalony, ale planowana jest na ostatnie dni września.

Za jakiś czas na pewno pojawi się recenzja tej pozycji, także bądźcie czujni! ;) Ja już nie mogę się doczekać, aż przeczytam „Uwikłanych”! Zapowiada się niesamowita lektura! :D
Postaram się jak najszybciej udostępnić Wam informację o dokładnej dacie premiery na fanpage'u, a tymczasem zapraszam na na oficjalną stronę oraz fanpage'a trylogii :)

Wy też nie możecie się doczekać na tę premierę? A może jest jakaś inna na którą czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Pozdrawiam!
Lexi D.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jak już tu jesteś, to może zostawisz coś po sobie? Dzięki!